Analist, Güçlü Koşacak Bu 3 Altcoin İçin Hedefleri Belirledi!

Kripto para analisti David, 2 Fan Token’in yakın gelecekte güçlü artacağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, bir altcoin için yaklaşık yüzde 50’lik bir hamle öngörüyor.

BAR fiyat tahmini: Altcoin için çok güçlü bir koşu mümkün!

FC Barcelona Fan Token’ın (BAR) fiyatı Aralık 2021’den bu yana düşen bir kama içinde işlem görüyor. Bu, genellikle vakaların çoğunda bir kırılmaya yol açan bir boğa formasyonudur. Nitekim, BAR fiyatı 11-17 Mart 2024 haftasında bu formasyonun üzerine çıktı. Böylece, 819 gün süren formasyonun sonunu işaret etti. Uzun vadeli bir formasyonun üzerinde böyle bir kırılma aynı zamanda uzun vadeli düşüş trendinin sona erdiğini gösterir. Ayrıca, BAR fiyatının yeni bir yükseliş trendine başlamış olduğunu işaret eder.

Haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) aşırı satımdan aşırı alım bölgesine yükseldi Bu da boğaların kontrolü yeniden ele geçirdiğinin sinyalini verdi. Ayrıca, işlem hacmi de son birkaç ayda önemli ölçüde arttı. Bu, yeni bir boğa trendi başlatırken olumlu bir gelişmedir. Dahası, genellikle güçlü fiyat rallilerine yol açar. Bir başka boğa sinyali de BAR fiyatının 3,2 dolarlık önemli seviyenin üzerine çıkması ve geçen hafta bunu destek olarak teyit etmesidir (yeşil ok). Bu nedenle, BAR’ın yakın gelecekte en yakın yatay direnç bölgesi olan 6,9 dolara yükselmesi mümkün. Bu bölgenin üzerine çıkması, altcoin’in bir sonraki direnç bölgesi olan 10 dolara yükselmesine yardımcı olacaktır. Hedefe ulaşması, mevcut fiyat seviyesinden %173,55’lik bir artış anlamına gelecektir.

BAR/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

JUV fiyat tahmini: Altcoin için hedefte 7 dolar var!

Juventus Fan Token (JUV) fiyatı, Haziran 2023’te tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1,84 dolara ulaştığından beri yükseliyor. Ekim 2023’te daha yüksek bir dip oluşturduktan sonra, JUV fiyatı nihayet 6-12 Kasım haftasında büyük bir yükseliş mumuyla 2,3-2,5 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıktı. Bu çok önemli bir gelişme. Çünkü bir önceki çöküşün sadece bir sapma olduğunu (yeşil elips) gösteriyor. Bunu genellikle güçlü fiyat rallileri takip eder. Aslında, Şubat ve Mart 2024 boyunca fiyat 2,3-2,5 dolar bölgesine düştüğünde boğalar alım yaptı (yeşil oklar). Bu da rallilerde satıştan düşüşlerde satın almaya doğru bir duyarlılık değişimine işaret ediyor.

Ayrıca, bu tür uzun süreli konsolidasyon güçlü bir ralli için mükemmel bir kurulumdur. Haftalık RSI, 50’nin üzerinde ve yukarı doğru eğimli bir boğa yapısına sahip. Dolayısıyla bu da boğaların kontrolü yeniden ele geçirdiğini gösteriyor. Bu nedenle, altcoin fiyatının yakın gelecekte 4,6 dolar ile en yakın yatay direnç bölgesine yükselmesi mümkün. Bu bölgenin üzerine çıkması, JUV’un bir sonraki direnç seviyesi olan 7 dolara yükselmesine yardımcı olacaktır. Hedef, mevcut fiyat seviyesinden %133,50’lik bir artış anlamına geliyor.

JUV/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

ZETA fiyat tahmini: Optimal seviyeye ulaştı: sıradaki hedef ne?

ZetaChain (ZETA) 15 Şubat 2024’te 2,87 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra geriledi. Bu hareket, toparlanmadan önce fiyatı 5 Mart’ta 1,8 dolarla (yeşil ok) önceki direnç bölgesine geri getirdi. O zamandan bu yana, fiyat 1,8 dolar bölgesini üç kez tekrar test etti. Ayrıca, sürekli olarak aşağıda uzun fitiller oluşturdu. Bu da satın alma baskısının bir işareti.

Günlük RSI (Göreceli Güç Endeksi) bir boğa sapması oluşturdu. Ayrıca, boğaların geri dönüş yapmaya çalıştığını gösteren hafif bir boğa eğilimi gösteriyor. Bu nedenle, altcoin fiyatının önümüzdeki günlerde en yakın yatay direnç bölgesi olan 2,24 dolara yükselmesi mümkün. Bu bölgenin üzerine çıkması, ZETA’nın ATH direnç seviyesi olan 2,87 dolara yükselmesine yardımcı olacaktır. Hedef, mevcut fiyattan %50,27’lik bir artışı temsil edecek.

ZETA/USDT günlük grafik. Kaynak TradingView

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x