Türkiye’nin duayen kalp cerrahlarından olan Prof. Dr. Cevat Yakut için Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde anma töreni düzenlendi. Aile yakınları ve meslektaşlarının katıldığı törende duygusal anlar yaşandı. Yakut’un oğlu, babasının başarılarıyla gurur duyacağını belirtti.
Seyir halindeki araçların kafa kafaya çarpışması sonucunda 2 kişi olay yerinde hayatını kaybederken kazada yaralanan 9 kişi, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.