Yeni Renault Captur tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

AA

10 yıl önce yollara çıkan ve 90 ülkede 2 milyondan fazla satan Captur, SUV sınıfının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor.

Yeni Renault Captur, gerçekleştirilen dijital lansmanla tüm dünyada görücüye çıktı.

‘Yeni Renault Captur, full hybrid de dahil olmak üzere beş farklı motor seçeneğiyle sunuluyor.

3. çeyrekte Türkiye’de

Gerçekleştirilen dünya lansmanının ardından, Yeni Renault Captur E-Tech full hybrid ve içten yanmalı versiyonlarıyla bu yılın üçüncü çeyreğinde Türkiye’de olacak.

Model, kompakt dış boyutları ve geniş iç mekanı sayesinde hem şehir içi hem de şehir dışı kullanım için duyulan gereksinimlere aynı derecede uyum sağlayan modüler bir yapıya sahip.

Çok yönlülük, çift renkli gövde ve cömert iç mekan gibi özelliklerini koruyan model, sahip olduğu bu özellikleri yeni ileri teknoloji donanımlarıyla entegre ediyor.

Yeni Esprit Alpine donanım seviyesiyle iç ve dış tasarımda daha zarif ve sportif bir karakter ortaya koyan modelin iç mekanını ise yeni döşemeler ve ekranlar süslüyor.

Yeni elektronik mimari, öngörülü hibrit sürüş fonksiyonu ve ‘Seviye 2’ otonom sürüş özelliğiyle ‘Aktif Sürüş Yardımcısı’ da dahil olmak üzere en güncel sürüş yardımcılarıyla güvenliği yeni seviyelere taşıyor.

Yeni Renault Captur, pazara bağlı olarak 145 BG E-Tech full hybrid versiyonu da dahil olmak üzere beş motor seçeneğiyle satışa sunulacak.

Modelin, daha fazla sürüş keyfi ve dinamik bir sürüş için şasi ve hidrolik direksiyonu yeniden tasarlanırken, versiyona bağlı olarak sunulan Extended Grip sistemi tüm sürüş koşullarında yol tutuşunu optimize ediyor.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x